Nasza historia

Platforma EasyPartnering powstała z obserwacji własnych potrzeb w biznesie e-commerce. Tworząc Szopi (obecnie działające pod nazwą pl.everli.com) szukaliśmy rozwiązania, które pozwoli nam w prosty sposób zwiększyć ilość koszyków. Rozwiązaniem był bonus, coś co pomogło uatrakcyjnić zakup. Szukaliśmy takich działań, które pasowałyby do naszej grupy odbiorców. Jednorazowe przeprowadzenie promocji cross marketingowej wymagało od nas wiele pracy. Od pozyskania partnera, przez zaplanowanie kampanii, wdrożenie jej, po późniejsze rozliczenie. Takie działania zajmują wiele czasu. Dlatego stworzyliśmy Easy Partnering, pierwszą platformę łączącą w prosty i szybki sposób firmy, które chcą wspierać się w zwiększeniu atrakcyjności swojej oferty. Oszczędzasz nie tylko czas, ale zyskujesz dostęp do szerokiego katalogu firm bez konieczności ich wyszukiwania. Planowanie kampanii i jej rozliczanie także jest po naszej stronie. Zyskujesz wiarygodnych i rozpoznawalnych partnerów, budujesz wartość swojego biznesu a także przywiązanie klienta. Rozliczamy się za efekty! Płacisz tylko wtedy, kiedy sprzedasz.

Projekt unijny

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020 Osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia Działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów Poddziałania 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej

Tytuł projektu: Platforma B2B (marketplace B2B) wspomagająca i automatyzująca budowanie partnerstw biznesowych oraz kampanii cross-marketingowych pomiędzy firmami

Szczegóły: Projekt polega na stworzeniu platformy internetowej wspomagającej przedsiębiorców w nawiązywaniu współpracy partnerskiej w zakresie działań marketingowych. 

Całkowita wartość Projektu wynosi 1 164 195,00 zł

Całkowita wartość wydatków kwalifikowalnych Projektu wynosi 1 132 800,00 zł

Kwota dofinansowania: 962 880,00 zł 

 

Twórcami platformy EasyPartnering są:

Konrad Koryciński

Konrad Koryciński

Co-Founder/CEO

Współzałożyciel platformy szopi.pl oraz serwisu notari.pl. Pracował w Innowacjach T-Mobile Polska oraz R&D Samsung.

Marek Noster

Marek Noster

Co-Founder/CMO

Współzałożyciel Alior Banku, Instytutu Biznesu oraz szopi.pl. Przeprowadzał transformacje w Bank BPH, AXA Polska.

Jakub Weber

Jakub Weber

Co-Founder

Odpowiedzialny za partnering w T-Mobile Polska, w Deloitte Digital za Digital Transformation firm w Polsce i za granicą.

O nas

utworzone przez | sty 24, 2022